| lupu123puma789 a întrebat:

Vreau si eu un link pentru negativul de la LISTEN TO YOUR HEART de Roxette. Am nevoie urgent ca nu gasesc nicaieri. am nevoie de negativ pana pe 30.04. 2012

Răspuns Câştigător
| Zendaa a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=wTE9tzKbyoQ
Link-ul de download il ai jos.Succes :D.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=eRHaMbaCVEAaici gasesti negativul, il descarci de pe youtube cu youtubedownloader sau alt program..in fine, il transformi mp3 si este gata :)

| lupu123puma789 explică:

Vreau sa-l descarc obisnuit nu cu youtubedownloader.

| Zendaa a răspuns:

Il ai pe 4 shared(scris legat).Nu ma lasa sa postez link-ul dar intrii pe site si scrii Listen to your heart karaoke. Apoi te inregistrezi ca nu iti cere decat email si o parola pe care o inventezi pe moment si dai download..Succes big grin.