| GabiGabrielle a întrebat:

Vreau texte mesaje statusuri sa razi de faci pe tine.
Fundaaaaaaa!

Răspuns Câştigător
| Mirυnα_5003 a răspuns:

Uite cateva:

- Citeste si tu. Nu mai are lumea ce sa faca decat sa-mi citeasca mie statusul laughing

- Nu da click aici ca muscaahee hee

- Uita-te la tine. Ai o fata perfecta pentru o emisiune de radio laughing

- Te accept asa cum esti, daca faci ce vreau eu, cand vreau eu, cum vreau eu, deci nu te accept asa cum estihee hee

- Puti! Fa o baie. Fac cinste cu sapun laughing

- Repede cu clicku' pe mine. Maica-ta stie ce faci, pe unde umbli tu frustrated? laughing

- Te crezi smecher sh Boss! Da` esti un fraier sh`un prost!

- Daca eu sunt subiect de barfa, atunci tu cretino esti o tar*a laughing

- E neinteresant cum incerci sa pari interesant.

- Au aparut episoade noi la Tom & Jerry

7 răspunsuri:
| DreamingAloud a răspuns:

Chestia haioasa la acest status este ca, in momentul in care realizezi ca acest text este fara sens, este prea tarziu pentru a te opri din citit
Cel care zambeste atunci cand ii merge prost a gasit deja pe cine sa dea vina
Daca vrei sa vorbesti cu mine? 1 leu
Exista 2 tipuri de oameni in lumea asta:Eu si Restul.
Azi m-am dus si eu la biserica. Cand ma uit la cucoana de langa mine.isi aprindea tigara. Doamne! sa scap berea din mana nu alta
Pe usa scria "Femei", si cand am intrat erau numai WC-uri
Ma uit la luna… te vad pe tine…. ma uit la soare…. te vad pe tine…. ma uit in departare…. te vad pe tine…. DA da-te dracu din fata mea odata!
M-am gandit la statusu asta toata ziua
Ne pare rau pentru inconvenient dar nu ai acces la acest utilizator de messenger
Acuma m-am trezit! Pa, merg sa ma culc. mai vorbim
Poimaine se implinesc 2 zile de cand nu mai fumez… asta da vointa
NU FURATI! Parlamentarii nu suporta concurent
Eu le stiu pe toate… da-s maritate
Bate si ti se va deschide… proces penal
Salvati energia, dormiti la scoala
Angajez Clown. Rog seriozitate!
Fetele imi bat in geam… si n-aud. am termopan
Nu da buzz ca-mi blochezi calculatorul
Astept sfarsitul lumii, DND. Poate nu ma asteapta el pe mine
Asa pisica tii cainele ocupat peste 20 soareci de lup secunde canar un arici idiot! acum citeste fara animale…
DND ma bronzez la lumanare
De ce te uiti asa la mine… cu ochi tristi si goi?… nu crezi c-ar fi mai bine… SAI SCOATEM PE-AMANDOI?

Cand am fost cu tine m’am simtit bine acum ca ai plecat ma simt minunat
In gradina casei mele stau cu capul aplecat.si gandindu-ma la tine mi-a cazut o tigla’n cap
Tu esti femeia visurilor mele…nu stiam de ce visez urat de la o vreme.
Opriti planeta... vreau sa kobor...
Ma cheama Bogdan, dar prietenii imi spun BA!
Hey am ceva ciudat in calculator. Ah, era poza ta.
La pescuit…Nu deranjati si nu dati BUZZ cã-mi speriati pestii
Munca nu a omorat niciodata pe nimeni……dar de ce sa risti?

Am citit ca tutunul dauneaza grav sanatatii…Asa ca m-am lasat de citit!
Planeta e plina. Du-te acasa.
Am nevoie de tine…….te vreau…. OFFLINE.

| PyScHoTeLRoOz a răspuns:

Stau in pat si dau cu capu in perna laughing
uite scriu aici si cad dupa scaun
de ce stau pe mess? in loc sa ma dau cu fundu de pamantlaughing

| raduconstantin11 a răspuns:

Eu am găsit statusuri pe
https://mstatusuri.cabanova.com/

Sper sa te ajute

| Candy a răspuns:

Asta e simplu! baga pe youtube vaze de te caci (scuze de expresie dar nu mai imi venea nimic in minte)de ras si acolo.sau bancuri cu bula sau bancuri sau poze haioase sau texte haioase si iti garantez ca o sa gasesti ceva

| djedy11 a răspuns:

* Sus in deal la cimitir stau mormintele in sir si de iti batzi joc de mine fac un loc si pentru tine!

| Emmalin a răspuns:

1.Viata e un joc de rahat... dar macar are grafika buna!
2.Cum se pune un status?
Nu's multe

| Radu_Andy_1989 a răspuns:

Ba