| NikoMiha a întrebat:

Vreau un site de unde pot downloada melodia damon & Elena listen to your heart fara sa imi fac cont sau sa instalez vreun program

Răspuns Câştigător
| stefytzasmekerytza99 a răspuns:

E foarte simplu! Intri pe youtube, iei linkul melodiei apoi scrii pe google "Convert youtube" dai pe primul site si acolo iti va aparea un spatiu unde introduci linkul melodiei, astepti ceva timp si apesi dowloand.Astfel poti descarca mai multe melodiiwinking

2 răspunsuri:
| Snookie a răspuns:

Pe ăsta îl folosesc şi eu şi nu necesită niciun fel de descărcare :

http://offliberty.com/