| BAd-RoMaNcE a întrebat:

Vreti sa auziti cea mai tare voce? atunci da clik aici http://www.youtube.com/watch?v=PBtM6SOKwz4 si ink una
http://www.youtube.com/watch?v=G8PNsmFmjfE&feature=relat ed
spuneti ce parere aveti.

Răspuns Câştigător
| pepe a răspuns:

La 16 ani cântă mult mai bine decât marile noastre vedete care fac play-back la toate concertele. Ar trebui să-l vadă cei care fac play-back, să le fie ruşine. Mai are câteva piese frumoase.

11 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Superba voce happy
Ms pentru melodi big grin

| Swany a răspuns:

Pff.melodia asta imi trezeste multe amintiri placute.(An angel love struck)
Ai zis bine. day dreaming
Cea mai tare voce love struck

| ViVi a răspuns:

Canta superb
love struck

auran
| auran a răspuns:

Intr-adevar superba voce...merci

| albastrel a răspuns:

Chiar este un inger big grin.superb :X

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Fain! Parca-l vad... noul Joy, sau altul ca el... Will Smith, daca-r invata si niste miscari super...

| Lary a răspuns:

Canta minunat

| angel_7904 a răspuns:

Super...de un an ii preferatul meu

| Div_2769 a răspuns:

O voce de aur:X

| alexam a răspuns:

BEST voice ever! E si foarte frumos copilu'! O frumusete naturala, si care cred ca vine din interior! ferice de parintii lui si de el!

| Lady_1691 a răspuns:

Frumoslove struck