| doniza204 a întrebat:

Vreu.cel.mai nou status de dragoste cine mil spune?

5 răspunsuri:
| Renesmee1 a răspuns:

Te sarut in vis te sarut in gand dar in realitate cand?
TE IUBESC, esti viata mea oare tu simti la fel?
FUNDA?

| Alexa_8596 a răspuns:

E atat de frumos sa gasesti sentimentul pierdut. E atat de frumos sa oftezi dupa primul sarut. E atat de frumos sa iubesti si sa fii iubit.
Se intampla in viata sa iubesti dar sa fii ranit... iti iei viata de la capat, vrei sa uiti tot, dar amintirile sunt mereu in inima ta amintindu-ti ca iubirea este cel mai frumos lucru care te poate condamna la suferinta.
Cand voi inchide ochii pentru totdeauna, tu sa-mi pecetluiesti buzele cu un sarut pentru a le incalzi, iar picioarele sa mi le acoperi cu petale albe de trandafiri si in par sa-mi prinzi trandafirul rosu al iubirii eterne ce va lumina chipul meu invaluit de tristetea mortii. Iar de vei zari o lacrima ce se va scurge pe obrazul meu palid sa stii ca e de ramas bun.
Dragoste si iubire, doar atat e in sufletul meu, si sunt numai pentru tine :X :X :X :X :X "
Dragostea e o sageata ce iti face rani de foc… supara cel ce iubeste… cel iubit isi bate joc!
Funda happy?

| Cineva_1522 a răspuns:

" ai o harta? pentru ca m-am pierdut in ochii tai!''

| danny1337 a răspuns:

"O/Il iubesc pe X! Vreau ca toata lumea sa stie asta "

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te iubesc atat de mult, de parca nu's stele pe Pamant.
te iubesc esti viata mea, fara tine n-am alta.