| anonim_4396 a întrebat:

Vreun jrocker? (gen : fanii an cafe, gazette, dir en grey, SuG, screw, guild, anli pollicino, miyavi, viviD, lm. c, lc5, 12012, ayabie etc)

9 răspunsuri:
| Ryuzaki a răspuns:

Dap, eu.Defapt imi place orice are legatura cu Japonia.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vezi aici : http://ascultamuzica.net/

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

An Cafe!love struck

| missReckless a răspuns:

Hands up.

| HellGirl4EverInHell a răspuns:

Ab cafe,the gazette[ii iubesc:X],Sug[la fel... adica ii iubesc ca pe gazette nu intelegeti altcevawinking],miyavi, maya, maximum the hormone etchappy
hell yeah... JRock 4 everwinking

| AoiTori a răspuns:

Eu sunt fana gazette! Apropo vrei sa te inscrii pentru o petitie (legata de gazette- poate vin in Romania) dar ne trebuie semnaturi happy

| 拉维尼亚 a răspuns:

love struck An Cafe love struck

| ViVi99 a răspuns:

Euuuuuu`
Imi plac formatiile: The gazette si Phantasmagoria (pacaaat ca s-au destramat sad ) Dintre cantareti il ador pe HITT...e sooo hothappy

| Didyshor29 a răspuns:

Eeuuu!♥♥♥♥♥