| Syssissy a întrebat:

Wow! Nu ma asteptam sa o scoata pe Ioana Manolache(xfactor)Ce parere aveti?

5 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Nu o cheama asa.
Dupa ce Tudor Todut si Raduly Botond au fost eliminati, in timp ce Red trec mereu nu ma mai mira nimic.

| Syssissy explică (pentru CautNume):

Da,imi cer scuze.ma corectez. Iulia Manolache big grin Tot am tendinta de a-i zice ioanalaughing big grin

| FadetoBlack a răspuns:

Subscriu CautNume

| LolaLollita a răspuns:

E pacat ca nu a avut macar ocazia de a fi la duel, a fost eliminata fara a avea nimic de spus. Nu inteleg cum de Red trece mereu, ea ar fi meritat mai mult locul in concurs.

| AndutzzaAnduu a răspuns:

Sincer...avea o voce faina...dar nu-mi placea caracterul ei.