| anonim_4396 a întrebat:

Xfactor sau Vocea Romaniei.argumente dau funda la cel de parere cu mine

7 răspunsuri:
| AndreeaAirinei_6948 a răspuns:

Eu zic Xfactor pentru ca premiul e mai mare

| LoricicA a răspuns:

Iti zic sa alegi xfactor.
Mi se pare o rampa de lansare mult mai buna. este cunoscut in mai multe tari... pe cand vocea romaniei doar la noi.
Deci bafta... orice ai alege happy

| AeeD a răspuns:

Vocea Romaniei, juriu mult mai bun. La Xfactor doar Paula Seling e cu adevarat buna in rest...

| CautNume a răspuns:

Deci voi ce o sa urmariti de la toamna...ca eu de-asta va intreb

| Iulissa a răspuns:

Vocea Romaniei

| CrazyChild a răspuns:

Pai ambele sunt concursuri care te ajuta sa iti arati vocea, deci ori Vocea Romaniei ori XFactor tot la fel este.

| YMCMB a răspuns:

Primul comment dat de loricica este eronat. |vocea romaniei| a fost difuzat in mai multe tari. eu as prefera vocea romaniei. este adevarat ca premiul este mai mic dar pro-tv-ul are posibilitatea de a promova mai bine, mai ales ca in juriu este m.moga