| anonim_4396 a întrebat:

Ziceti-mi un program cu care sa pot sa urc si sa cobor tonalitatea pieselor (+1 st sau -1st tot asa...) in afara de Cubase as prefera ceva mai simplu. happy

Răspuns Câştigător
| PrajituricaCuFrisca a răspuns:

Mp3 doctor pro e cel mai bun! bagi mp3-ul si poti sa dai sa fie mai rapida, sau mai lenta, sau mai ridicata/joasa, prin miscarea barelor de jos.incearca doar. FUNDA?

1 răspuns:
| CrushBoy89 a răspuns:

Incearca virtual Djwinking ai si aceasta optiune si in plus, ai si altele pe langawinking
Funda?big grin