| LpFlori a întrebat:

Bună.
Am un copil de 3 luni și două săptămâni și până acum o săptămână se trezea doar de două ori pe noapte, dar a început să aibă tot mai mult treziri, cam 3, 4, 5. Oare care ar fi cauza?
Multumesc!

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Duce-ti copilul la medic, ca-i bolnav si nu mai interbati pe forumuri, ca nu asa se trateaza un copil cu probleme de sanatate.

| LpFlori explică (pentru Violleta2022):

Draga mea, nu e copilul bolnav, e perfect sănătos, voiam o părere, dacă s-ar putea să îi iasă dinții sau dacă laptele meu e problemă, nu va mai ambalați așa, ca dacă era copilul bolovan nu mai întrebam aici, și oricum am programare pentru control săptămâna viitoare, ca să văd dacă îi ies dinții
Pe mine mă interesa să îmi răspundeți din experiența, dacă nu știți, nu răspundeți

| Violleta2022 a răspuns (pentru LpFlori):

La 3 luni nu-i ies dintii... de aceea te sfatuiesc sa duci copilul la medic, ca ceva nu este in regula.

| darrio2007 a răspuns:

Poate are colici. Mergi cu el la medic.

| LpFlori explică (pentru darrio2007):

Colicii i-au trecut de vreo 3 săptămâni, mă gândesc ca poate fi de la dinți sau din cauza laptelui meu. Voiam să știu din experiența dumneavoastră cu, copii, oricum merg la medic dar voiam să știu cat de cat.