| Sorina45677 a întrebat:

Fata mea are 6 ani sunt divorţată de 5 ani de tatal ei eu am crescuto singura şi e foarte ataşata de mine de câteva zile nu mai vrea sa doarma singura şi sta lipuita de mine pentru că îi e frica să nu o ia tatal ei de langa mine dar nu poate sa o ia custodia completa mi-a fost data mie dupa divorţ.Ce sa fac sa nu îi mai fie teama?

1 răspuns:
| Dragobeta a răspuns:

De unde a aparut brusc teama asta?
Au fost ceva discutii?
E cam greu la 6 ani sa-i explici cum e cu custodia. Trebuie sa lamuresti cauza. Si apoi sa o elimini la nivelul ei de intelegere.