| Sorina45677 a întrebat:

Fetiţa mea are 6 ani, de câteva zile plânge si nu mai vrea sa doarma singura, doar cu mine. Am mai zis asta ieri dar acum nu mai vrea sa stea cu nimeni, doar cu mine sta lipita de mine, am lasat-o 10 minute cu mama ca am fost la baie si a plans dupa mine.Ce pot sa fac? O cresc singura, sunt divorţata de 5 ani de tatal ei.

3 răspunsuri:
| Miruna333 a răspuns:

Cum s-a specificat si la intrebarea precedenta, incearca sa afli ce a patit de e atat de lipicioasa, poate vei afla mai greu, dar nu te lasa
https://www.facebook.com/......625177436/

| sweetys a răspuns:

Posibil sa fi avut un cosmar, incearca să filtrezi mai bine ceea ce urmareste micuța la televizor. Sau poate cineva cu care se juca i-a spus ceva ce a deranjat-o. Incearca sa te joci cu ea si poate poate iti ca zice ce a patit, dar fara sa insisti si sa o presezi.

| Casteluldepiatra12 a răspuns:

Probabil are nevoie de afecțiune, se simte singura