| Sorina45677 a întrebat:

Fetiţa mea are 6 ani o cresc singura e extrem de atasata de mine noapte îmi zice mami vreau sa dorm cu tine deşi are camera ei ce pot face?

3 răspunsuri:
| Miruna333 a răspuns:

Https://www.facebook.com/......625177436/
Urania Cremene, recomand din suflet

| Cipi1212 a răspuns:

Nu văd care este problema să dormi cu fata ta de 6 ani.

| Animeforlifee9921 a răspuns:

Pai incercati sa stati langa ea in camera ei pana adoarme,apoi mergeti in camera dvs.
Incercati,pe rand, sa o obisnuiti cu alti membri din familie, apoi si cu alte persoane.
Vedeti daca se schimba ceva, iar daca nu, recomand un psiholog pentru niste sedinte de consiliere.