| Daianadaiana45666 a întrebat:

Gemenii mei au 4 luni, îmi e foarte greu cu ei fiind gemeni. De la un timp nici când îi alaptez nu se mai liniştesc, înainte se linişteau la alaptat. Ce pot face în legătură cu ei sa nu mai plângă?

3 răspunsuri:
| ioana748 a răspuns:

Poate nu se satura, laptele de la san nu are consistenta necesara.
Posibil sa trebuiască sa suplinesti cu lapte praf si biberon.

| adryang78 a răspuns:

Mergi la pediatru cu ei. Pot fi mai multe motive. Poate laptele matern nu-i satură, poate îi deranjează căldura, poate au colici...

| 1onur a răspuns:

Pai dățile la toți suzetă Doamnă sa nu mai plângă adică un bebeluși ce poată să vrea? Ce are cel mai de preț? Suzeta dați suzetă și nu plânge dățile ursuleți de Pluși nu aveți animale de pluș in casă pentru copii?