| Ionela899000 a întrebat:

Iubitul meu are o fetiță de 2 ani din fosta relaţie acum e cu mine şi fetiţa e la el cum pot fi o mama bună pentru ea? nu sunt mama ei biologică şi eu nu am copii de asta nu prea ştiu să am grijă de ea

2 răspunsuri:
| Cipi1212 a răspuns:

Întâi să vă obișnuiți una cu alta.

| MariaGabitzaaa2345 a răspuns:

Ușor ușor vor fi lucrurile la normal doar îi trebuie timp fetiței pentru ca nu este așa ușor divorțul părinților, îți dai seama.Sigur știi să fii o mamă bună indiferent de ceea ce vei face! Încearcă să vb cu ea despre anume lucruri, spune-i ca nu s au înțeles lucrurile între părinții ei și acum tu vei avea grijă de ea, iar tu și tatăl ei încercați să o faceți fericită.❤️