| ALINA46778889999 a întrebat:

M-a sunat cumnata mea ca lasa fata şi noaptea asta la minue şi la soţul meu ea e de ieri seara la noi fata are 3ani fetei oricum îi place cu noi e şi foarte ataşată de mine sunt matuşica ei ea e nepoţica noastra din partea soţului meu e fata fratelui soţului meu ea a dormit a mâncat. Acum vrea în parc dar e foarte cald afara cum sa o conving sa mergem mai încolo?

3 răspunsuri:
| Madaxo97 a răspuns:

Îi spui ca e închis parcul laughing la mine merge mereu minciuna asta

| 1onur a răspuns:

Jucați-vă cu ea puneți la un desene animate sa se uite copilul n-are jucării de plus? Jucați-vă cu fata păna vine părinți ei fiindcă este și nu are habar la ce se expune poate face insolație Doamne Dumnezeule ferește.

| Vladoasa a răspuns:

Doamna,pe mine tata m-a crescut cu 2 vorbe, prima vorba a fost "nu ma face sa o spun pe a 2 a ", v-as recunoaste daca mi ati da funda dupa ce va spun ce-a de a doua vorba a tatalui meu, aceasta fiind "aduc cureaua si te bat te nu te mai recunoaste nici mama ta "