| anonim_4396 a întrebat:

Acest om a dat-o prost in viata, asa cum ni se poate intampla si noua http://www.tpu.ro/afaceri-financiar/sunt-disperat-nu-gas esc-un-loc-de-munca-am-familie-nu-stiu-cum-o-sa-le-asigu r-traiul-de-maine-am-lucrat-in-constructii/#7302332 Este intr-un moment al vietii in care toate merg pe dos. N-are serviciu, dar are familie de intretinut. A incercat mereu sa-si gaseasca de lucru dar sortii i-au fost impotriva. Daca sunt useri pe TPU care locuiesc in Arges, si pot sa-l indrume spre un loc de munca, ar fi extraordinar! Omul asta vrea doar sa poata munci, pentru a-si intretine familia.

2 răspunsuri:
| William a răspuns:

Exact de asta nu vreau eu sa am familie, sa duc doar grija mea.