| Filip23 a întrebat:

Am o disputa interconfesionala cu un penticostal: eu sustin ca degradarea ideatica la atei e influentata mai mult de exploziile solare, in timp ce el opineaza ca ar fi ploile acide de vina. La mediere sunt acceptati doar catolici.

Răspuns Câştigător
| alexmircescu13 a răspuns:

Pate sa fie si de la tzuica in exces...

12 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

De ce sa aveti discutii contradictorii, ele nu zidesc. Mai bine sa discutati despre cele pe care le aveti in comun.

| Filip23 explică (pentru EmaS):

Ma asteptam la mai mult de la tine. E doar un test de inteligenta pentru atei. Si o prezenta scurta pentru cei mai virulenti. Altfel nu le pot face apelul.

| EmaS a răspuns (pentru Filip23):

Scuze,am fost nevegheatoare.

| Dumnezău a răspuns:

Iar eu sustin ca ori esti un troll obosit ce se vrea hazliu, ori esti cu adevarat batut in cap sau beat.Catolic clasic.Nu cumva esti si fundamentalist? Degradarea ideatica e la voi, baieti, nu la oamenii ce gandesc cat de cat.

| anonim4565 a răspuns:

Eu nu inteleg ce ai scris

| Filip23 explică:

Scuzele noastre, bade Navarre! Am uitat ca ai ID de duce. Imi pare rau ca te-am coborat din palat direct la curte.

Răspuns utilizator avertizat
| OctoberandApril a răspuns:

Doamna Smith: Şi de copii cine o să aibă grijă? Doar ştii că au un băiat şi o fată. Cum îi cheamă?
Domnul Smith: Bobby şi Bobby, la fel ca şi pe părinţi. Unchiul lui Bobby Watson, bătrânul Bobby Watson, e bogat şi îl iubeşte pe băiat. S-ar putea ocupa de educaţia lui Bobby.
Doamna Smith: Aşa ar fi normal. Şi mătuşa lui Bobby Watson, bătrâna Bobby Watson, s-ar putea ocupa, la rândul ei, de educaţia lui Bobby Watson, fiica lui Bobby Watson. În felul ăsta, Bobby, mama lui Bobby Watson, s-ar putea recăsători. Are pe cineva în vedere?
Domnul Smith: Da, pe un văr de-al lui Bobby Watson.
Doamna Smith: Care? Bobby Watson?
Domnul Smith: Tu despre care Bobby Watson vorbeşti?
Doamna Smith: Bobby Watson, fiul bătrânului Bobby Watson, celălalt unchi al lui Bobby Watson, mortul.
Domnul Smith: Ah, nu, nu de el e vorba... De altul. De Bobby Watson, fiul bătrânei Bobby Watson, mătuşa lui Bobby Watson, mortul.
Doamna Smith: Vorbeşti cumva de Bobby Watson comis-voiajorul?
Domnul Smith: Toţi Bobby Watsonii sunt comis-voiajori.
Doamna Smith: Grea meserie! Şi totuşi ies bani frumoşi.
Domnul Smith: Da, când nu e concurenţă.
Doamna Smith: Şi când nu-i concurenţă?
Domnul Smith: Marţea, joia şi marţea.
Doamna Smith: Oho! trei zile pe săptămână? Şi ce face Bobby Watson atunci?
Domnul Smith: Se odihneşte, doarme.
Doamna Smith: Păi de ce nu lucrează în astea trei zile, dacă tot nu-i concurenţă?
Domnul Smith: De unde vrei să le ştiu eu pe toate? Nu pot să răspund la toate întrebările tale idioate.
Cântăreaţa cheală-Eugene Ionesco happy

| kamykaze88 a răspuns:

Ba mergeti si faceti sex ca... stii tu in natura masculii se bat cand e probleme la "glande"

| prajithurel a răspuns:

Greu de dat un raspuns, dupa parerea mea nu are nici una nici alta vreo legatura, dar pot sa te intreb ceva? daca tu si acel penticostal ati fi purtat disputa pe vremea cand nu se stia de existenta exploziilor solare si a ploilor acide, care ar fi fost opiniile voastre?