| RAY a întrebat:

Andrei Gheorghe va ajunge in iad?

http://stirideactualitate.ro/......est-lucru/

3 răspunsuri:
| AliGab a răspuns:

In rai sau in iad nu este problema noastra unde ajunge Andrei Gheorghe. Omul era evreu, de ce ar fi ingropat de biserica ortodoxa...sa il ingroape rabinii sau mai marii comunitatii lor, nu BOR. Pe de alta parte fiecare religie are regulile ei, asa ca aici nu se admit trupurile incinerate si sinucigasii

| Apollo007 a răspuns:

Pentru incinerare cu siguranta nu. E alegerea lui si ar trebui sa i se respecte. Comentariile nu isi au rostul.

| verfct a răspuns:

Din punctul meu de vedere, nu ajunge nicaieri. In schimb a fost, ramane in memoria oamenilor pe care i-a influentat.