| andreiadrian02 a întrebat:

Ati vazut cate Galaxii exista? Ati vazut Galaxia noastra cu n planete haotice,cu Pietre Cazatoare,de ce cad Pietrele in Univers? Ati studiat Pamantul cu flora,fauna,populatia haotice,diverse? Ati studiat istoria ambigua intre bine si rau cu n religii? Concluzia, intrebarea e:nu credeti ca e cam imposibil sa existe un Dumnezeu Dzeu oaie ratacita intre bine si rau?

1 răspuns:
| Lubeniță38900 a răspuns:

Eu cred în Dumnezeu, mulți zic că este o energie. Totul este un mister