| Ben00 a întrebat:

Atunci cand nu vom mai vedea lumina acestei lumi, ce vom vedea?

Răspuns Câştigător
| passyon22 a răspuns:

Atunci cand nu vom mai vedea lumina acestei lumi o parte vom vedea negru(precum sufletele unora)altii vor vedea fericirea absoluta, adevarata iluminare a sufletului happy

32 răspunsuri:
| Siidney a răspuns:

Buna,vom vedea ce am vazut inainte de a veni pe acesta lume.

| passyon22 a răspuns (pentru Zenit313):

Eu doar mi-am spus punctul de vedere iar tu n-ai facut altceva decat sa ma iei putin peste picior cu exemple gen. "Mos Craciun".A face misto de cuvintele unei persoane nu inseamna respect ci bataie de joc.