| IntrebariIntrebatoare a întrebat:

Aveti grija! sunshine poate sa voteze acum! deja a dat stupid si nefolositor la raspuns dupa raspuns!
Cand se intoarce de la gradinita iar o sa ne bombardeze cu stupid si nefolositor.
Ar trebui o limita de varsta ca copii care inca mai sug sa nu aiba voie aici.

Răspuns Câştigător
| V3ra a răspuns:

Si nu vad legatura, de ce ai postat la "Religie" intrebarea asta?

Răspuns utilizator avertizat
13 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Este dreptul ei, dar trebuie sa aiba grija ca poate avea probleme daca abuzeaza de dreptul la vot.

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Am impresea ca sunshine va fi trecuta pe calendarul crestiniilor suspendati.

| chelstone a răspuns:

Sunshine99 e mana razbunatoare a lui dumnezeu laughing

| Ecea a răspuns (pentru chelstone):

Eu nu inteleg care este problema acestui om numit SunShine99.
Are prea mult timp liber si nu stie ce sa faca cu el.
Vrea sa iasa in evidenta si a reusit, din pacate a iesit in evidenta prin prostie, are cele mai irelevante si ilogice intrebari si raspunsuri.

| Bogdanux a răspuns:

Crezi ca voturile de stupid reflecta neaparat ca esti un user care vorbeste balarii?

| V3ra a răspuns:

Stai dragul meu putin,de unde stii tu ca am facut exces de stupizi cum zici tu,si toti cei care au comentat,am dat cui am considerat eu ca a dat un raspuns stupid, asa cum si eu am primit la stupizi in exces, voi vorbiti de abuz? Eu nu as comenta!

Răspuns utilizator avertizat
| francesca89 a răspuns:

Si ghici la cine da "inteligent"?laughing la matroana Ema

| florin1979 a răspuns:

Si noi ce putem face? daca administratorii de aici nu iau nicio masura. lasa sa dea stupid cat doreste doar nu imi ia boii de la bicicletahappy. chestia este de bun simt, da, sunt de acord sa dai stupid unde e cazul, nu asa non-stop. bine, ca macar la stupid nu ne ia din puncte. tongue

Răspuns utilizator avertizat
| DracusorImpielitat a răspuns:

Sincer, cred ca daca te crezi mare inteligent si dai la orice raspuns stupid, atunci, frate, esti mare prost.

| DracusorImpielitat a răspuns:

Dar nu ma refeream la tine, ma refeream la sunshine, apropo, ce mai nume, mai bine zis hellshine.