| ColăBăă a întrebat:

Aveti pacate care va e rusine sa le spuneti parintelui?

Răspuns Câştigător
| Nuvăsufăr a răspuns:

Da, am lăsat-o pe preoteasă borţoasă.

7 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

Rusine ar trebui sa iti fie de orice pacat. Si de o minciuna sau o injuratura!
Nu exista pacat mic sau pacat mare. Tu trebuie sa fi sincera inaintea lui Dumnezeu pentru ca pe El nu il poti minti si nici insela!
Daca vii inaintea lui Dumnezeu cu o inima sincera si curata El este credincios si te iarta, El isi duce la bun sfarsit promisiunile si asa cum i-a zis femeii prinse in curvie iti zice si tie si tuturor "Du-te si sa nu mai pacatuiesti"

| Woodenpints91 a răspuns:

Probabil ălea care o implică pe nevasta părintelui.

| DorelSudoru a răspuns:

Nu,placerile nu sunt pacate...pacatele sunt ceea ce tu regreti ca ai facut

| RelaţiiCuClienţii a răspuns:

"Aveti pacate care va e rusine"... nu sună corect, scuze.

| Thunder a răspuns:

Las ca are el pacate mai mari ca ale mele. De ex, astia venereaza mai mult banul decat pe D-zeu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nu mi-e rusine ca-s nerusinat, dar oare el va putea asculta toata spovedania? big grin

| GabiiHaș a răspuns:

Yes