| mODIN a întrebat:

Azi am vazut o gasca de baieti care ou furat bicicleta unui baiat mai mic. Acesta i-a injurat. Ei l-au dus intr-un loc mai ascus unde l-au batut bine si nu pot scoate din minte imaginea baiatului cum se pune pe biciclata dupa o bataie buna si apoi unul di ceilalti ii da un sut de-l azvarle de pe bitza.Ma intreb, daca mergeam singur la ei care erau vreo 15 si ii bateam desi erau mai mari si ca mine, Dumnezeu ar fi fost cu mine sa-l ajut pe baiat?

Răspuns Câştigător
| klau12 a răspuns:

Sincer sa iti spun da, Dumnezeu ar fi fost cu tine. Sau in timp ce il bateau te pute-ai ruga pentru el iar Dumnezeu l-ar fi ajutat.

35 răspunsuri:
| iHack a răspuns:

Erai destept de chemail politia!

| UnisonRaid a răspuns:

Doamne...Ce situatie.Este adevarat daca e bagai si tu ti-o luai.Si totusi cred ca a fost oribil sa vezi asemenea lucru.Imi este mila de baiatul acela.Reclama-i la politie.Cam asta ar fi de facut! Cso! Ce chestie.Imi este foarte mila de baietelcrying.Te las,
Ja Na!

| popescu_9120 a răspuns:

Ce vrajeala! dar sa zicem...nu! nu te-ar fi ajutat si straight face chiar 15 erau? pentru o bicicletalaughing

| simona4you a răspuns:

Nu cred...totusi esti unul singur si ei cum ai zis si uh vreo 15, sa fim seriosi.asta e frate.sad

| Andrei_1480 a răspuns:

Da

| Bibbuu a răspuns:

Daca u chiar vroiai sa il ajuti nu trebuia neaprat sal bati puteai sai amentiti ca suni politia ca cu bataia nu rezolvi nimic...si daca incercai sai bati u singur pe langa ei 15 nu prea aveai sanse