| nicol13 a întrebat:

Buna?
care poate sa fie relatia de coleg de camera cu un ateu convertit la musulmani si cu un musulman?
intreb pentru ca nu stiu cum sunt ca persoane.
astept rasp.
multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| mODIN a răspuns:

Sunt oameni ca tine! Ce treaba are religia? Lasa-i sa creada in cer vor si tu crezi in ce vrei.Nu conteaza in ce fel de povesti credeti, atata timp cat va intelegeti.

3 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

De colegialitate, musulmanii si ortodocsii se inteleg foarte bine de aproape 500 de ani in Dobrogea

| ErrorFound a răspuns:

Pai daca e convertit la musulmani nu e ateu. Ai grija sa nu fie vreun frustrat d-ala care e in stare sa intre cu avionul intr-o cladire daca zici ceva rau de Alah.

| nicol13 explică:

Mentionez ca noi suntem ortodoxi.