| Valentinadm a întrebat:

Bună. Dacă de nervi am zis un lucru și m-am jurat pe Dumnezeu și pe viața mea că nu mai fac acel lucru (i l-am scris unei persoane in mesaj, că jur pe Dumnezeu și pe viața mea că nu o să mai vorbim)...și acum îmi pare rău că am jurat la nervi așa ceva și îmi vine să vorbesc cu acea persoană, pot păți ceva?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

De ce, te manaca limba?
Daca ai jurat tine-ti promisiunea si NU mai contacta acea persoana niciodata, macar dovedesti ca esti un om cinstit, nu un mincinos...