| BaiatulSecret a întrebat:

Bună seara, spuneți-mi cum să îi dovedesc lui Dumnezeu pentru ca m-am rugat zi și noapte la el să mă scape dintr-o problemă și Dumnezeu a lucrat și m-a scăpat …. Cum fac să îi dovedesc și să îi mulțumesc?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu ai ce sa-i dovedesti ca EL te vede si te aude tot timpul.
De multumit o poti face in fiecare zi, dimineata si seara, cu o simpla rugaciune de multumire iar duminica mergi la biserica si stai la slujba, cinstindu-L cu prezenta si rugaciunea ta.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Adică zici tu că el a văzut, a făcut dar mai are nevoie de dovezi?

| Hyperion7 a răspuns:

Este destul sa ii mulțumești pentru tot ce ai primit! Apreciază mai mult un mulțumesc sincer, decât orice rugăciune de cerere!
Încearcă!