| Moscoparla a întrebat:

Am nevoie urgent de informatii cum as putea sa impodobesc steaua ca sa ma duc la colindat cu ea. Ofer FUNDA celui mai bun raspunsbig grin

Răspuns Câştigător
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Din placaj sau polistiren acoperit(a) cu poleiala in forma de stea cu maner in spate ( poti pune un bec cu baterie sau o lanterna mica ), beteala in jurul stelei si sa aiba o iconita cu nasterea Domnului in mijloc.

2 răspunsuri:
| victorasM a răspuns:

Pe marginile stelei poti pune beteala rosie, iar in centru icoana Nasterii Domnului. Asa am vazut la festivalul "Glas de inger" si este superba. Funda?