| Restart a întrebat:

Buna TPU astazi am cateva intrebari pentru voi
de ce dimineata cand ma trezesc si ma indind in forma crucii in picioare ca de obicei imi pocnesc incheieturile cotului la amandoua maini? ceva straniu?
Si a 2 intrebare este: atunci cand ma uit la un obiect foarte atent si concentrat fara sa ma gandesc la ceva acel obiect parca s-ar misca in stanga sau dreapta si de cele mai multe ori parca ar levita de fiecare data imi intorc privirea si ma intorc inapoi si acel obiect este mutat cu 3 cm ori mai la stanga ori mai la dreapta?

9 răspunsuri:
| danay72 a răspuns:

E normal sa-ti pocneasca oasele, cat despre miscarea obiectelor, sunt anumiti oameni care fac acest luru, dar nu cu ajutorul lui Dumnezeu.matei7:21-23

| Thunderstruck a răspuns:

Sper ca ai sub 12 ani.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Asa si daca esti straniu ce sa -ti facem?

| ErrorFound a răspuns:

1. E forma cea mai extinsa a corpului si iti indrepti incheieturile in directia lor de crestere. De aceea(in special la maini) iti pocnesc incheieturile.

2. laughing))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

| suffarstar a răspuns:

1. Oasele trosnesc
2. Atentie defocalizata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Forta fie cu tine tinere padawan.

| BlackSulphur a răspuns:

Intrebarea 1: Poftim? Frate, nu stiu cum sa-ti zic, dar ai uitat ce-i realitate si ce-i fictiune...
Intrebarea 2: Bravo ba', Gigi Creier, cand o sa te vad pe cer facandu-mi cu mana?

| Scarbo a răspuns:

La prima intrebare, s-a raspuns deja, iar la a-2-a asa mi se intampla si mie, nu te ingrijora, e doar o halucinatie, iti obosesc ochii daca te uiti prea mult intr-un punct anume si asta face sa para ca acel obiect se misca, si spune-mi ai masurat tu sa vezi cam cat se misca? Nu cred...

| ViseleSmulgGratii a răspuns:

1) Iti paraie oasele, bre, in loc de ceas desteptator.
2) Ai Sharingan.