| Ana0127 a întrebat:

azi-noapte mi-am visat bunicul care nu mai este in viata. Eram la el in bucatarie si el statea intins in pat si eu langa el si vorbeam cu el dupa aceea el mi-a spus sa ii aprind lumanarea si eu inainte sa ii aprind lumanarea mi-a spus ca ma iubeste mult si i-am aprin lumanarea si a murit, ce inseamna asta?

Răspuns Câştigător
| AlexNdry a răspuns:

Nu te mai lua dupa vise. Ai visat asta, s-a dus. nu mai crede in vise si mai ales in superstitii din astea gen am "am visat cutare ce inseamna? ". chiar am citit recent nu e bine si nu trebuie sa credem in vise si viziuni. Cauta pe Facebook " Ora de religie" are fotografia de profil o poza verde pe care scrie ora de religie. Si citeste ce spune pe acolo. O viata buna sa ai incontinuare

2 răspunsuri:
| Adiadictie a răspuns:

Condoliante. pe mine nu m-au suportat bunicii pentru ca parintii au plecat la oras abandonand agricultura

| danay72 a răspuns:

Nu inseamna nimic. Asa cum arata Biblia, visele apar din mulțimea gândurilor. Eclesiastul5:7.