| andri22 a întrebat:

Buna TPU dati-mi idei eu sunt cam "nebuna" de felul meu, m-am indragostit de un preot ce sa fac? ofer

Răspuns Câştigător
| Liviu a răspuns:

Ce fetisuri bizare ai draga, daca ai peste 18 ani,dai bataie,cred ca iti vor ramane niste amintiri placute, vezi ce faci cand iti pune roba in cap, ai grija ca astea's amintiri dragute, o sa le ai toata viata laughing el sigur nu te refuza, cat face el pe 'durul' tu dai bataie, insa ai grija ca trebuie sa te duci sa te spovedesti mai des dupa laughingca o sa prinda gustu la savarina

12 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Spovedeste-te.

| BlackSulphur a răspuns (pentru Abh):

Adica sa-i spuna eventual chiar lui la spovedanie? Fatuca, daca faci cum ti-a sugerat abh, sper sa nu fi mica (

| AwaZoh98 a răspuns (pentru Abh):

Ce idee buna! laughing

Abh
| Abh a răspuns:

Eu eram oarecum sarcastic pentru ca ce raspuns i-am putea da la o astfel de intrebare?
Pot avea si preotii neveste, da-i bataie, bate fierul cat e cald, carpe diem, etc.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Si care-i treaba cu religia?

Răspuns utilizator avertizat
| irina20 a răspuns:

Credeam ca dar eu sunt happy

Răspuns utilizator avertizat
| andri22 explică:

M-am spovedit

| andri22 explică:

Varsta mea nu cred ca conteaza dar el oricum e mai in varstarolling on the floor dar cand il vad simt niste fiori si imi vine sa rad, parca ma doare sufletu cand il vad ca trece pe langa mine si nu pot sa ii zic nimic!

| anonim_4396 a răspuns (pentru andri22):

Pai normal ca iti vine sa razi...te gadila Satana laughing
Asa ceva nu am mai auzit! Omu' o fi avand copii de varsta ta iar tu cica "te-ai indragostit"...mi se pare nebunie, nu dragostehappy Parerea mea big grin

| traiescdeciexist a răspuns:

Recunosti ca esti nebuna? LIKE!
cati ani ai?