| Calli a întrebat:

dau un exemplu si sunt curioasa ce spuneti voi, daca il viseaza cineva pe Iisus Hristos ce inseamna? ca e aproape de Dumnezeu?

7 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Ma gandesc ca acel om are credinta sau Dumnezeu il iubeste in mod deosebit pe acel om.

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Prea multa marijuana?

| MMihai a răspuns:

Depinde și ce a visat legat de Iisus Hristos!
Poate era la Judecata de Apoi și Iisus Hristos, țipa furios la el / la ea: „ Tu vrei în Rai, când locul tău e în Iad?"

| Ucigasuldeprostie a răspuns:

De unde stii tu cum arata de zici ca il poti visa?

| a1doru a răspuns:

Ca a fumat etnobotanice. rolling on the floor

| gaby37 a răspuns:

Daca tiar aparea in vis de unde ai stii ca el este Iisus Hristos

| raymond96 a răspuns:

Depinde cat de real a fost, si cat de clar iti amitesti. posibul ca asta e un semn de la dumnezeu, sa te pocaiesti, dar nu la orice biserica, pentru ca majoritatea sunt inventate de oameni, si nu au nici o legatura cu Dumnezeu.