| Happy a întrebat:

Bună tuturor!
Astăzi am primit o propunere pentru a publica un articol, la alegere într-un ziar religios. Dar din păcate nu am nici o idee despre ce aş putea scrie. Voi ce idei aveţi. Orice propunere este binevenită. Vouă ce v-ar plăcea să să cuprindă un articol?

7 răspunsuri:
| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=zjlRNtxnlpM

Cauta partea cu varsta Pamantului.
Sau da-i de la 9:09.Pace.

| danay72 a răspuns:

Mai multe despre numele lui Dumnezeu, pentru ca putini vorbesc despre el.Romani10:13

| badboy18 a răspuns:

Depinde de ziar ...in ce tema generala ar trebui sa fii

| WhatheWow a răspuns:

Am sa-ti dau eu un titlu bun, tu decit sa-l dezvolti : Credinta si armonia dintre religii. Ei, ce zici?

| ΟρθόδοξηΠίστη a răspuns:

Pentru ca suntem in Postul Adormirii Maicii Domnului, acesta ar putea fi un bun articol de "sezon".

| EmaS a răspuns:

Ceva despre dragoste sau suferinta.

| PulbereDeStea a răspuns:

Http://allison2012.winblog.ro/
Am postat cateva articole in legatura cu religia ortodoxa, daca ai rabdare sa cauti vezi ca in partea dreapta a blogului am mai multe bannere care au aceeasi tema: religia crestin-ortodoxa. Eu personal iti recomand Ortodoxia Tinerilor, acolo gasesti articole, si pareri, multe pareri, despre virginitate, religie, distractie fara pacat.