| Stanciu_Cristiana_1990 a întrebat:

Buna ziua dragilor iubesc un baiat machedon iar eu sunt romanca vreau sa stiu de la machedoni sau machedoance daca e posibil sa am viitor cu el sau nu ca din cate am auzit nu prea sunt sanse! Multumesc frumos

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Unul dintre fostii mei sefi/colaboratori e machidon. Nevasta-sa e romanca. Lasa porcariile si parerile altora. E VIATA TA.

9 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

So what? Inainte de a fi machidon e OM, si mai ales ala pe care il iubesti. Presupun ca te iubeste si el, sau discutam de dragoste neimpartasita aici? Nu mai crede toate timpeniile. Daca sinteti deja impreuna, i-ai cunoscut parintii? Cum e miscarea? V-ati facut planuri de viitor, sau astepti sfaturile unor necunoscuti de pe net pentru a decide viitorul tau?

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

De obicei sunt rai si prosti. S-ar putea sa ai noroc. Noi nu-l cunoastem.

| RAY a răspuns:

Eu spun ca da nu vad unde e problema

| TrăieşteClipa a răspuns:

Probabil ca si el se gandeste la fel.

| suffarstar a răspuns:

Prost neam ti-ai ales.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca-l iubesti cred ca nu o sa te iei dupa ingramaditii astia care stau pe TPU si habar nu au ce e aia iubire? viata inseamna lupta pentru cele in care crezi, pentru ceia ce iti doresti, pentru drepturile tale, dragostea ta, LUPTA.infrunta viata, lumea, prejudecatile si mergi inainte cu fruntea sus.

| YouDieAsYouLived a răspuns:

Off, etichete peste etichete.

| Stanciu_Cristiana_1990 explică:

Mda sad ghinionul meu

| Stanciu_Cristiana_1990 explică:

Suntem impreuna da si ne iubim .....parintii nu ii stiu d cat din poze insa cunosc verisori si alte rude... intreb cu disperare daca avem sanse deoarece toti imi sp ca niciodata nu va fi ca nu se poate .......am vrut sa stiu pareri de la oameni ca el ( machedoni ) :*

| KodrutZ a răspuns (pentru Stanciu_Cristiana_1990):

Unul dintre fostii mei sefi/colaboratori e machidon. Nevasta-sa e romanca. Lasa porcariile si parerile altora. E VIATA TA.