| Eva1997 a întrebat:

Bună ziua! Pot să țin post, să mă spovedesc și să mă împărtășesc dacă am menstruație?

Răspuns Câştigător
| 1onur a răspuns:

Daca Cineva vreodată va interzice să intrați în biserică să vă împărtășiți sa va mântuiți Sa vă rugați la Dumnezeu cu tot sufletul și inima voastră să fiți sigur că ăla este omul fără frică de Dumnezeu să fiți sigur că ăla este omul lui satana sa fiți sigur că ăla este in potriva omului cu Dumnezeu cu ori și ce preț ăia n-au frică de Dumnezeu și nu vor avea niciodată frică de Dumnezeu.

Așa cum intrați în locurile care va pierdeți sufletul trupul și inima și va murdăriți sufletul și viața până nu va mai recunoașteți in oglindă așa intrați și fără nicio teamă și frică în biserică.

Dacă cineva vă oprește și interzice să intrați în biserică de omul ăla sa fugiți sa va feriți ăla nu-i omul lui Dumnezeu.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Doar nu te controleaza nimeni la biserica

| 1onur a răspuns:

Da.

Nu va m-ai luați după oamenii fără frică de Dumnezeu intrați în biserică fără nici o teamă și fără nicio frică nu vă mai luați după ei daca va spune sa nu intrați în biserică că aveți chestii a aia de fete... Intrați în biserică fără nici o frică fără nicio teamă.

Când intrați în cluburi de noaptea restaurante discoteci și alte locuri murdare care vă bateți joc de sufletul și inima voastră și viața voastră si trupul si corpul vostru nu va Este teamă? Nu va Este frică? Nu nu? Dar să intrați în biserică va este teamă și frică cum vine asta?

| EestiSodalane a răspuns:

Normal că poți să ții post și să te spovedești. Întreabă-ți preotul dacă te poți împărtăși când te vei duce la spovedanie. Doar el îți poate zice da sau nu.

| Xena20 a răspuns:

Normal, ce legătură are?

| RazzMTB a răspuns:

Da' nici nu e nevoie sa faci chestiile alea laughing