| VasilicaDarkKnight a întrebat:

Când vorbim despre oameni nevinovaţi, ne referim doar la musulmani. Dacă nu eşti musulman, eşti vinovat de crima de a nu crede în Allah. Noi trebuie sa urâm tot ce este ne-islamic.
Ce parere aveti? Veniti sa ne convertim pana nu e prea tarziu

6 răspunsuri:
| Mădă0611 a răspuns:

Daaaaa, hai sa ne convertim. Spune predica ta celor care spun predica lor altora. Pe mine sa ma chemati mai pe la sfarsit, ca sunt mai inceata, graba strica treaba si stresul nu e bun. yawn

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e adevarat. Allah este un derivat al numelui Yahwe..Credinta islamica este una respectata de mine.

| Kaℓi a răspuns:

Jihad!

| tom190 a răspuns:

Nu te stresa, sunt in aceeas oala toate religiile, toate urmaresc un singur scop direct sau indirect...Baniii

| Curiosity a răspuns:

Hai, tai-o ca plictisesti!
Mai ales ca scrii ca un chinez convertit la scientologie big grin