| ingh3rash a întrebat:

Care cunoaste un preot bun in Ploiesti care face festanie la casa? Dati-mi si mie o adresa ceva sau un numar de telefon.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un preot bun? adica cum bun? ca pe mine m-a intrebat o baba; l-ai gasit maica? da.pe care ala mai tanar sau ala cu parul alb? ala cu parul alb.vaiiii da pe ala maica l-ai chemat? curvarul ala care a tinut trei femei? bre? eu l=am chemat la sfestanie, nu la femeie.ce a facut el e treaba lui si a lu Doamne-Doamne.mie imi face slujba si atat.ei da, asa e da ...deci ingerasule, un preot e un preot cand se imbraca preot si isi face slujba. daca nu e si in restul timpului ...cred ca nu e treaba noastra.