| alexandru1234567890 a întrebat:

Care dintre dvs. ati citit biblia si ati citit totul din punct de vedere stiintific si care sunt concluziile?
Nu au dreptul sa raspunda la aceasta intrebare cei care nu au citit totul. Exclusi cei care au citit cateva randuri din fiecare.

Răspuns Câştigător
| AndreescuMMO a răspuns:

Biblia a fost scrisa de mai multi oameni dar are doar un singur autor si anume Duhul Sfant pentru ca tot ce este scris acolo este inspirat de Dumnezeu

31 răspunsuri:
| alexandru1234567890 explică (pentru Dandanache):

Nu va mint.happyBine, eu am facut liceul la frecventa redusa si nu prea se facea nimic.In scoala generala nu s-a pomenit niciodata si nici in liceu de vreo teorie evolutionista dar religia era obligatorie.