| Deanme a întrebat:

Care dintre voi a trait, vazut un moment straniu, ciudat, spuernatural. Ceva pe care nu il puteti explica. Povestitil?

7 răspunsuri:
| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

Mi se intampla uneori sa cada unele obiecte de pe dulap, aparent stabile dar nu cred ca e neaparat ceva supranatural.

| reihiuke a răspuns:

Te pasioneaza supra-naturalul? Eu merg pe carbuni incinsibig grin

| i86e2 a răspuns:

Am visat într-o noapte că mergeam la școală și a doua zi chiar am mers la școală, deci mi s-a împlinit visul, mișto, nu? happy

| Vibrations a răspuns:

Omule te-ai uitat prea mult la Supernatural.

| JammyBrooks a răspuns:

Pai am eu ceva:
Mergeam la baie ea noaptea dormea toata lumea, cand am pus mana pe clanta un iepure de plus de pe dulap care nu avea chestie din aia care canta a inceput sa cante.l-am luat si l-am verificat in timp ce canta si nu avea nimic.Si era singurul plus pe care il aveam.

| 1997biju a răspuns:

Eu cand eram cu tata si mama in masina ocolo la strada aia de la circ era noapte nu era nimeni si dintrodata o umpba fugea nu era nimeni era doar o umbra de om uriasa care fugea si erua lumini de straduta aprinse credeam ca visez dar l-a vazut si mama

| demonxyz a răspuns:

Nu pot sa Zic ca mi s-a intamplat ceva supranatural dar ciudat da...am trait experienta "paralizia visului" si chiar este ciudat sa sa tipi sau sa te misti si in realitate sa nu aibe niciun rezultat
:-ss :*