| Inferno a întrebat:

Cat de ignorant trebuie sa fi pentru a respinge dovezile clare ce arata ca Pamantul este rotund? (Forma de teluroid mai exact)

Răspuns Câştigător
| SMarius a răspuns:

Sa insisti sa explici astfel de lucruri, fie si ele atat de evidente, unor astfel de oameni este pierdere de vreme...lasa-i in lumea lor mica, sa-si traiasca putinul timp al vietii lor mizere in limita gandirii lor si gata.

11 răspunsuri:
| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Pamantul e patrat!

| Bogdanux a răspuns:

Pamantul e un con. *sunet de tuba*

| OOOLEOOO a răspuns:

Eu cred ca e patrat rolling on the floor

| ateu123 a răspuns:

Eu m-am saturat inferno de ignoranti asta mi-am facut si blog am pus documentare in care explica tot si un handicapat mintal ar intelege si un orb vede mai bine ca astia,astia nu vad nimic au mintea plina de prostie si ignoranta n-am cunoscut o persoana care sa-mi dea dreptate incredibil ce specimene exista in lumea asta incapatanate,ignorante, ipocrite, daca leai duce in spatiu si ar vedea tot ar spune ca nu-i rotund pentru ca sunt incapatanatii rau http://liber-cugetatorii.blogspot.com/

| ateu123 a răspuns (pentru SMarius):

Daca as putea sias da fundita, ai dreptate le las imi pierd timpul aiurea

| Inferno explică (pentru ateu123):

Nu pot sa le schimbi mentalitatea asa usor. Eu nici nu ma obosesc sa le deschid mintea.

| SMarius a răspuns (pentru ateu123):

Sa insisti sa explici astfel de lucruri, fie si ele atat de evidente, unor astfel de oameni este pierdere de vreme...lasa-i in lumea lor mica, sa-si traiasca putinul timp al vietii lor mizere in limita gandirii lor si gata.

| Andrei7520152 a răspuns:

Uite atat de ignorant
http://theflatearthsociety.org/cms/
totusi cred ca astia doar o fac de forma, sa aiba si ei un club. cam trist

| SMarius a răspuns:

Ce,mai exista oameni care se indoiesc de forma rotunda a Pamantului?

| ateu123 a răspuns (pentru SMarius):

Cam 90 la suta din populatia romanieii

| Himera a răspuns:

Eu vad ca oricat de mult merg, peste tot e drumul drept, deci Pamantul e un imens platou intins. De asemenea, cum puteti sa-mis puneti voi ca Pamantul se invarte in jurul Soarelui cand eu vad invers? Ntz, ntz

(glumesc, ca sa nu se trezeasca cumva vreun destept)

Acum, pe bune, chiar au calatorit cei din Evul Mediu in timp si au ajuns in zilele noastre si impartasesc inca credintele de atunci?straight face

| Memecy a răspuns:

Habarnist adica