| fetitaCUPiscoturile a întrebat:

Cati dintre voi jucati jocul asta?
http://www.jesusdressup.com/chillinvillians.html

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Vrei sa iti spun ceva sincer? esti atee.ok.iti place sa faci panarama? ok
dar nu inteleg de unde ai ura asta legata de religie ...parca ti-a dat cineva cu ea in cap cand erai mica si acum cauti sa te razbuni!
pe bune...ce naiba ai cu ea? nici eu nu sunt cel mai mare crestin, dar totusi frate in sinea mea ma simt chiar naspa sa fac panarama de religie
poate asa am fost educat de mic...nu stiu, dar totusi... daca nu esti de acord cu un lucru trebuie sa iti bati joc de el cu prima ocazie?

11 răspunsuri:
| Claudiw a răspuns:

Nimeni. straight face

| GoguLoV3lipitoOarea a răspuns:

Eu.(majusculele lui tactu') happy

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

@Apache
Chiar ai dreptate.
Ok, si eu sunt atee, dar ce motiv ai sa-ti bati joc de religie?(pe unii ii jignesti)

| nikolikky a răspuns:

Varmea il joaca pasta bdsm.

| Annnya a răspuns:

Sunt de acord cu Apache. Chiar daca esti atee nu inseamna ca trebuie sa iti bati joc de religia noastra. Ne-am batut noi vreodata joc de faptul ca nu esti crestin?

| sandra2012 a răspuns:

Ce idiotenie. Mi-e frica de Dumnezeu si rusine sa joc asa ceva, chiar nu ma atrage cu nimic. Exagerezi mai fata

| Bogdanux a răspuns:

Ce-i asta ma? Nu-i mai tare ca iGOD.

| Polaris a răspuns:

E vechi. laughing Dar de când n-am mai jucat au mai băgat Star Wars-ul şi Clubul.

| fetitaCUPiscoturile explică:

Va luati de mine de parca am facut eu jocul! Eu doar v-am interbat daca-l jucati? Eu nu joc asa ceva!
Eu joc asta http://www.flashrolls.com/sports-games/Run-Like-Jesus-Flash-Game.htm

| 13 a răspuns:

Lollaughing tare joculaughing

| papusikatha a răspuns:

Esti idioata date-n *** ca deja esti prea proasta pentru secolul asta, bai astia de la TPU de ce permiteti ma astfel de intrebari? nu va e rusine si frica de dumnezeu sa lasati pe astia sa isi bata joc in halul asta, mai bine scoateti categoria religie si gata, sa fie blocat cel care mai aduce vorba de asa ceva! rusine, rusine, rusine sa va fie!