| Classiffied a întrebat:

Cati oameni au fost uciși în numele religiei crestine?

8 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Mult mai putini decat alcoolul si drogurile. Insa crestinismul il blamam, alcoolul il bem in nestire pana la nesimtire.

| Cretinul112 a răspuns:

De ce zici religia creștină? Sa înțeleg ca ai ceva doar cu religia creștină?

| Classiffied explică (pentru Cretinul112):

Da.in plus nu cred ca exista musulmani sau mormoni pe you ca întrebam si de religia lor.

| Classiffied explică (pentru Classiffied):

Pe TPU

| SimplyBlue a răspuns:

Mult mai puțini decât cei uciși de praful de pușcă, rezultat al științei.
tongue

Răspuns utilizator avertizat
| SimplyBlue a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Cand te prefaci că nu ai înțeles ce am vrut să spun, nu pari mai inteligent. Nu ai cum să compari numărul celor uciși de către religie, cu numărul celor uciși cu ajutorul mijloacelor date de știință. Gloante, bombe, radiații și alte astfel de lucruri.