| annaaaa a întrebat:

Ce carte buna pentru vraji si/sau ritauluri stiti, magie alba as vrea si sa contina si un ritual zilnic pentru incarcarea energiilor stiti voi? Imi trebuie rapiddd! dau funditaaa

10 răspunsuri:
| danay72 a răspuns:

Nu cunosc, dar ai grija ca prin spiritism intri în legătură directă cu demonii.

| ania a răspuns:

Mai bine citește Evangheliile, te conectează la energia Creatorului, cea mai puternică energie din întraga existență.

| TrăieşteClipa a răspuns (pentru ania):

Jehova din Biblie nu are nicio legatura cu creatia.
A mostenit o mana de evrei, a locuit o perioada in aceeasi tabara, le-a dat niste legi, i-a invatat sa se omoare intre ei, iar cand gluma s-a ingrosat si-a luat talpasita.

| RAY a răspuns:

Levitic 20:27~
"Dar daca un om sau o femeie cheama duhul unui mort, sau se îndeletniceste cu ghicirea, sa fie pedepsiti cu moartea; sa -i ucideti cu pietre: sîngele lor sa cada asupra lor.``

| GdX a răspuns:

Un stil de viata sanatos, prin multa miscare si un regim alimentar corespunzator iti dau o energie de nu ai avut vreodata. Bafta

| TrăieşteClipa a răspuns:

Gramatica de Baza a Limbii Romane – editia a II-a
de Academia Romana

An aparitie: 2016
Format: 17/24
Nr. pagini: 922

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://bucurialuisatan.com/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand te trezesti spui; buna dimineata soare,ori Doamne,ori Lumeee, mananci bine, lasi relele acasa, gandesti sa faci doar bine pentru tine si pentru ceilalti, si pornesti fericit spre asfintit.

| Iunix a răspuns:

Eu îți recomand magia neagră, magia albă se murdărește mai repede și trebuie s-o speli. Pentru încărcarea energiilor îți recomand să iei un cui, îl descânți, îl sfințești și după îl bagi într-o gaură din perete, vezi că trebuie să ai pe undeva un pătrat pe perete cu două găuri, se mai numește și priză.

| ExprimareLibera a răspuns:

O carte științifică nu ai citi, dar vrei sa citești toate mizeriile.