| annaaaa a întrebat:

Ce carte buna pentru vraji si/sau ritauluri stiti, magie alba as vrea si sa contina si un ritual zilnic pentru incarcarea energiilor stiti voi? Imi trebuie rapiddd! dau funditaaa! Fără păreri necerute de mine.

5 răspunsuri:
| milan9 a răspuns:

Toate aceste lucruri amintite de tine nu sunt decat ritualuri oculte satanice. Firesc este sa te feresti cat poti de ele. Sfanta Impartasanie spre exemplu, nu ti se mai poate acorda multi ani de acum inainte daca ai ajuns cumva sa practici acest gen de ritualuri... sad

| Dismally a răspuns:

Ritualurile despre care spui tu nu se fac in fiecare zi. Ar trebui sa inveti lucrurile de baza inainte de a incepe sa faci un ritual. Spre exemplu: ar trebui sa stii ce fel de ritual se poate face intr-o anumita zi din saptamana si de ce; ce fel de materialele trebuie sa folosesti si ce anume sa eviti. Carti foarte bune nu vei gasi, carti ok gasesti dar in limba engleza.

| Clorox a răspuns:

Invata inainte sa practici, dupa cum pari nici macar nu-ti dai seama ce prostii zici...
Esti avansata spiritul destul de mult ca sa faci un ritual de purificare macar? laughing
Nu prea cred, magia alba si magia neagra sunt cam tot aia, doar ca la cea alba ajuti si chestii de gen, dar ambele sunt de la satan, nici macar nu-ti baga botul in ceea ce nu poti duce pana la capat happy
(PS: este doar un sfat, eu tot nu cred ca exista asa ceva laughing)

| pufulescu a răspuns:

Vrei sa fie in limba romana? In engleza gasesti o gramada pe net.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://bucurialuisatan.com/