| robinasahood a întrebat:

Ce faceti de Pasti? Cum sarbatoriti?

8 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Aș sărbătorii Paștele, în pat cu o gagică faină, că Paștele nu înseamnă mare lucru pentru mine, care nu sunt creștin.
Din păcate, gagica faină lipsește.

| ZK a răspuns (pentru MMihai):

Îţi dau eu una de la mine din Iad.devil

| OOOLEOOO a răspuns:

Bine. hypnotized

| ZK a răspuns:

Ehhh, eu am treabă ca să vă fac pe voi să pacatuiti.Sunt Luciferul, nu pot avea vacantă.
devil

| Azµre a răspuns:

Sex happy si fara misto

| ateuNEGATIV a răspuns:

Cred ca ma duc sa la biserica ca nu am ce face

| Danielcristian a răspuns:

Avind in vedere ca pastele nu e lasat pentru a fi sarbatorit, si ma refer ca nu scrie in Biblie ca trebuie sa sarbatorim pastele, nu sarbatoresc.

| Mn0 a răspuns:

La biserica nu ca mi ar place dar vin si prietenii si mai stam l o barfatongue