| NEon222 a întrebat:

Ce imi puteti spune despre masoni? vreau sa stiu lucruri noi..haideti sa aprofundam putin situatia. vreau sa am cu cine vorbi..astept raspunsuri.

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Oricine care are banii o duce bine ce atata filozofie, conspiratie, iluminati etc astea sunt si ele basme, cine are banii controleaza pe cel care nu are exact ca in regnul animal

| ErrorFound a răspuns:

Masonii nu sunt decat oamenii influenti, bancherii, milionarii...
Daca te referi la faptul ca multi dintre masoni sunt/sau se banuieste ca sunt illuminati, asta e alta problema.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt prea multe de vorbit.

| AndyNarutoShinobi a răspuns:

Prin masoni, te referi la acei oameni care au fel si fel de ritualuri si despre acea teorie a conspiratiei si iluminati? pentru daca da, atunci putem vorbi! da-mi add la skype andythaboss si mai vorbim!

| Costellino a răspuns:

Cauta pe Youtube - Ingerul Digital. Masoni sunt cei care ne pregatesc ca sa ne puna pecetea pe frunte sau pe mana dreapta. Acum ne invata cu pasapoartele biometrice ca apoi sa implanteze cipul...