| mnfjgjfgtmfgktrgfo a întrebat:

Ce înseamnă daca visezi că mănânci pește cu o persoana decedată?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Absolut nimic!
Cumpara niste peste, gateste-l si da-l de pomana in numele celui decedat!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ti o fi fost pofta de peste

| 1onur a răspuns:

Stai liniștită nu înseamnă nimic nu vei păți absolut nimic a fost un vis atât tot happy

happy

| KovacsB a răspuns:

Visele intotdeauna au o semnificatie indiferent ce cred unii "destepti " despre.

| AndaAlexandra a răspuns:

Atunci când visezi, fiecare element în parte semnifică ceva. De asta visele se interpretează diferit. Depinde cine este persoana decedată, cum era peștele sau ce se mai afla în jur.
Acum, depinde și de tine cât de tare crezi în vise.

| RazzMTB a răspuns:

Inseamna nimic