| Anisoara961 a întrebat:

Ce minuni vi s-au intamplat in viata? Eu am fost mai demult in coma 1 luna si mi s-a aratat Fecioara Maria in vis si m-am insanatosit! Si sa nu cred in Domnul cel care mi-a dat viata?

Răspuns Câştigător
| robby212 a răspuns:

Este o minune.Nu asculta de toti "cunoscatorii" astia de aici. Daca nu era de la Preacurata atunci de la cine? Daca voia Diavolul sa te faca sa renunti la credinta, nu iti arata fata Preacuratei, care (cred eu) tia imputernicit credinta.Si ba da, sa crezi ca Domnul Preabun!

9 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Unei adventiste aflate-n moarte clinica i-a aparut zeita Ceridwen, asa ca pe urma s-a convertit la Wicca.

| Thunderstruck a răspuns:

Troll.

| mimiwewem a răspuns:

Bună.
Era într-o seară în care tata a avut un accident. Și credeam că nu mai scapă.
Cu toate astea, el făcea crize noaptea( epilepsie) eu dormeam.și înainte să facă ...cineva îmi spunea să mă trezesc, că va face criză.De atunci îl simt pe Dumnezeu în preajma mea.

| Lizzu a răspuns:

Buna.
Intrebarile tale sunt puse din plictiseala si nu cauta raspunsuri reale si importante pentru tine. Probabil ca te si distrezi pe raspunsurile noastre.

Parerea mea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mi s-au intamplat minuni in viata.

| Anisoara961 explică (pentru anonim_4396):

Chiar niciuna? Uite iti spun o minune faptul ca Dumnezeu te-a tinut in viata, pana acum cine sti ce nenorocire ti sa-r fi intamplat!

| BlackSulphur a răspuns:

Draga Anisoara, daca o sa vezi vre-odata un prezervativ spart in vis, sper ca o sa-ti dai seama cum ai aparut tu...

| robijam a răspuns:

Tu nu ai ceva mai bun de facut decat sa trollezi pe TPU? Daca iti aparea o chiuveta in vis credeai ca ea ti-a dat viata?

Răspuns utilizator avertizat