| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre aceasta poza? http://30.media.tumblr.com/tumblr_lvdoi1sthv1qe8w6lo1_50 0.jpg

Răspuns Câştigător
| TrentonChase a răspuns:

Masterpiece happy

6 răspunsuri:
| milan9 a răspuns:

Un părinte în familie şi Unul în Cer!

Asta deşi, Fiul lui Dumnezeu nu a avut în lume un tată în adevăratul sens al cuvântului, El luându-şi natura umană doar din Fecioara Maria, mai presus de fire, fără participarea bătrânului Iosif, care nu avea decât rolul unei protecţii sociale pentru o copilă de 14 ani! Mărturiile istorice atestă faptul că Iosif ar fi fost chiar rudă cu Fecioara Maria.

Un tată în familie şi Unul în Cer, este de datoria şi în interesul fiecăruia să avem!

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Total aiurea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Oameni fara minte. Lumea se duce de rapa.

| Cocîrlăndosu a răspuns:

Pai poate are deja 2 tati! Poate măsa cind l-a conceput a fost facuta sandwich.

| tudorviorel a răspuns:

Fiecare iese in evidenta cu ceva

| Shapeshifter a răspuns:

Din punct de vedere artistic nu e cine stie ce (stiu ca nu la asta te-ai referit, ci la mesaj). Apreciez mesajul.