| Zenit313 a întrebat:

Ce parere aveti despre acesti "Christian thugs"?!
http://www.youtube.com/watch?v=gbKTWkypL3Q
De 3x pentru Jesus! Amin Amin Amin! Geyyaaa!
Ma doare burta de ras!

Lasand gluma la o parte, se pare ca ateii il respecta mai mult pe Iisus...

Răspuns Câştigător
| Mădă0611 a răspuns:

"Si nu ma simt manipulat, dirijat, indoctrinat, ma simt din ce in ce mai liber." laughing - "E mai usor sa minti un om, decat sa-l convingi ca a fost mintit"

Pocaiţi pârliţi (pârligari e cuvantul, dar nu stiu exact ce inseamna, desi suna fain devil).
Lasa-i sa se bucure si ei crezand ca fac ce face lumea normala, asculta ce gen de muzica vor. O melodie din asta rock, n-ai? devil

35 răspunsuri:
| Zenit313 explică (pentru Hombre):

Un dialog cu un crestin este exact ca si cum ai juca sah cu un porumbel: nu intelege regulile, nu stie rolul pieselor, da din aripi pana le darama pe toate, se cacă pe tablă, apoi tot el se bucura pentru ca are impresia ca a castigat si pleaca arogant...
Martianu' asa mi-a facut si mie! laughing
Cand nu mai are replici, ataca persoana sau iti da ignore ~

| Zenit313 explică (pentru martzian):

Asta e, nu toti suntem la fel de destepti ca tine! rolling on the floor)

| Hombre a răspuns (pentru Zenit313):

Pe Martzian chiar l-am apreciat fata de alti credinciosi care scrie niste tampenii de te doare capul, el are alt stil si se vede ca omu' e citit dar in final iti da la gioale fara drept de replica.

| martzian a răspuns (pentru Zenit313):

"Cand nu mai are replici, ataca persoana sau iti da ignore" - Daca ti se pare ca ceea ce ai vomitat domnia ta mai sus sunt replici inteligente... ramane sa hotarasca publicul cine este porumbelul. Pana una alta trebuie sa stii ca ma retrag doar cand nivelul coboara inspre cocalarism de prost gust. Daca te uiti, discutia serioasa s-a intrerupt doar atunci cand m-ai jignit. Ai zis cumva ignore? Se poate si asta. happy

| Zenit313 explică (pentru martzian):

Asa este,mereu cand nu ai replica,celalalt este cocalar...
Tu esti cel mai destept om din lume,oricine daca iti spune sau te intreaba ceva,este cocalar, incult!
Eu macar incerc sa iti raspund, tu nu faci nimic altceva decat sa spui "nu".
Te retragi cand nu ai nimic de zis, asa faci mereu, dupa atata timp petrecut pe acest site inca nu ai invatat nimic.
In fine...ii numar pe degetele de la o mana pe credinciosii care stiu sa foloseasa argumente.